Paslaugos Meda House - Sodyba

jūsų šventei ir poilsiui

Pobūvių salė

Meda House pobūvių salė yra populiari vestuvių, krikštynų, komandos formavimo, gimtadienių ir stovyklų vieta. Pirmame aukšte esanti salė talpina iki 100 žmonių, o antrame aukšte esančiuose kambariuose gali miegoti apie 40 svečių. Kiekvienas, stilingai įrengtas, kambarys turi visus reikalingus patogumus, o per langus galima pasimėgauti panoraminiais regiono vaizdai: kalvos, miškai, laukai. Didelėje vidaus terasoje, taip pat esančioje antrame aukšte, galite jaukiai pasėdėti ir pasigrožėti vaizdu į televizijos bokštą.

Lauke jūsų laukia ypatinga vieta: 200 kv. m. medinė terasa, kurioje įrengtas lauko baseinas ir išskirtinis pirties namelis. Čia puiki vieta pasitikti jaunuosius, vestuvių ar kitų švenčių svečius.

Kiekvienai progai galite derinti savo poreikius ir norus su mumis: mes siūlome skirtingus stalų, staltiesių pasirinkimus, dekoro ir maitinimo paslaugas.

Kupolas / Dome

Kupolas – vienas iš naujausių Meda House sodybos švenčių vietų, įsikūręs ant kalvos. Estetiškas ir šiuolaikiškas pasirinkimas visoms progomis: vestuvės, gimtadienis, krikštynos, giminės susibūrimai ir t.t. Kupole gali tilpti iki 40 svečių. Viduje yra įrengtas baras, o lauke – medinė terasa, sauna bei sūkurinė vonia. Ir visa tai yra gamtos apsuptyje su vaizdu į Vilniaus miestą ir televizijos bokštą.

Kupolas yra išskirtinė šventės vietą, kuri palieka nepakartojamus įspūdžius ir geriausias emocijas.

Kupolas / dome vilnius sodyba

Pirties namelis / sauna

Pirties namelis yra labai mėgiamas Meda House svečių visus sezonus: tiek vasariškiems draugų susibūrimams ar vestuvių antros dienos pramogoms, tiek žiemiškoms sveikatinimosi procedūroms. Medinio pirties namelio interjeras ir eksterjeras yra išpuoštas rankų darbo medinėmis kaukėmis, skulptūromis ir kitais meniniais darbais. Namelis turi du aukštus: pirmame yra įrengta pirtis, svetainė; antrame yra įrengti jaukūs kambariai (talpina iki 6 žmonių) bei idiliškas balkonėlis su vaizdu į gamtą. Greta pirties namelio stovi kubilas, šalia yra įrengtas baseinas, supynės, gultai ir lauko židinys.

Pirties namelis / sauna sodyba vilnius

Pramogos

Meda House svečiai turi galimybę ne tik pailsėti gamtos apsuptyje, bet ir aktyviai praleisti laiką: sodyboje pilnai įrengtas teniso kortas, krepšinio bei tinklinio aikštelės. Po aktyvių žaidimų savo svečiams siūlome pasimėgauti sodyboje esančia sūkurine vonia jacuzzi, kubilu, baseinu, pirtimi. Kadangi sodybos teritorija yra didelė, svečiai gali pasimėgauti dideliu kiemu, beržų parkeliu, besiganančiais poniais prie vandens telkinio ir gamta aplink sodybą: miškais, laukais kalvomis.